Hakkımızda

Şirketimiz 40 seneyi aşkın bilgi birikimi, uzman kadrosu, proaktif ekip çalışması, hızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması, kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

Rekabetin yol gösterici, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken: bireysel kalite, ekip kalitesi ve yönetim kalitesidir. Bu anlayışın sonucu olarak, rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, konuya özgü bilgi ve becerilere sahip çalışanlarıdır.

Bu bağlamda, Ata Gümrük Müşavirliği; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile, müşteri temsilciliği esası üzerine kurulu bir anlayış içinde, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yine bu amaca yönelik olarak bünyesinde oluşturduğu motorlu kurye servisi ile, günün her saati müşterilerinin hizmetinde olup, evrak alışverişlerinde maksimum performans göstermekte ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, çağın getirdiği yenilikleri, hizmet sektörüne yansıtan Ata Gümrük Müşavirliği; Online tescil amacı ile, Gümrük İdarelerinin Modernizasyonu kapsamında faaliyete geçen EDI (Elektronik Veri Transferi) bağlantısını ilk kullanan firmalardan biri olmuştur. Lease-Line bağlantı ile gümrüklerle direkt bağlantı kurulmuş, gümrükleme işlemlerinde iş emrinin alınmasından, işlemlerin tamamlanarak faturanın hazırlanmasına kadar olan sürecin İnternet üzerinden takibi ve işlemlerin çok daha çabuk ve ofis içinde sonuçlandırılmasına olanak sağlamıştır.

Hizmet veridiği alanda en iyi olma gayesiyle, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile Ata Gümrük Müşavirliği; kanunların ön gördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorunluluğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.

Ata Gümrük Müşavirliği tüm bu hizmetleri; uzman kadrosu ile, merkezi İstanbul'da olan firmamız tüm Marmara Bölgesi Gümrük Müdürlüklerinde hizmet vermektedir.

Ata Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.; etik değer ve prensiplere olan bağlılığı, oturmuş alt yapısı ile her türlü ithalat, ihracat ve gümrük işlemleriniz için güvenilir bir adres olmayı sürdürmektedir.